چهارشنبه 14 خرداد 1399
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9607742
  • 23 اردیبهشت 1398
  • 11:08
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
آخرین وضعیت تله‌کابین، تقاطع‌های غیر‌هم‌سطح و حمام باغ لـله

معاون استاندار تشریح کرد:

آخرین وضعیت تله‌کابین، تقاطع‌های غیر‌هم‌سطح و حمام باغ لـله

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان به تشریح آخرین وضعیت تله‌کابین، تقاطع‌های غیر‌هم‌سطح و حمام باغ لـله پرداخت.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین،‌مصطفی آیت‌الهی‌موسوی به تشریح آخرین وضعیت پروژه‌های شهری پرداخت و در ابتدا از پروژه تقاطع غیرهم‌سطح ابوذر سخن به میان آورد و گفت: این پروژه مراحل آخر خود را طی می‌کند و به احتمال زیاد در خردادماه امسال افتتاح می‌شود.

وی به پروژه پل امیرکبیر اشاره کرد و ادامه داد: معارض برق پل امیرکبیر در حال رفع است و بلافاصله پس از برطرف شدن این مشکل، ادامه عملیات حفاری آغاز می‌شود. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان بیان کرد: طبق توافق با محیط زیست، راستگرد پل غدیر انجام خواهد شد و یک مشکل تملک نیز در این پروژه وجود دارد که پیگیر رفع این مشکل هستیم.

وی بیان کرد: ساخت تقاطع شهید بادپا (راه‌آهن) پس از تکمیل تقاطع غیرهم‌سطح شهید الله وردی (ابوذر)،آغاز می‌شود.

آیت‌الهی‌موسوی از بهره‌برداری اولیه پروژه تله کابین کرمان در نیمه اول امسال خبر داد و گفت: پایه‌های آخرین ایستگاه تله‌کابین نصب شده و همچنین تجهیزات آن در حال نصب است.

وی افزود: این پروژه مدتی با مشکلات مالی مواجه شده بود که این مشکل رفع شده؛ ضمن آنکه دکل‌های مخابراتی واقع در محدوده این طرح جابه‌جا خواهند شد.

حمام باغ لـله

معاون استانداردر خصوص پروژه حمام باغ لـله نیز گفت: ین اثر تاریخی در حال مرمت بود که متاسفانه به دلیل عدم پیش‌بینی برخی مسایل،‌سطح آب‌های زیرسطحی بالا آمد؛ بنابراین، شهرداری مدتی برای تهیه طرح مقابله با این مشکل، این پروژه را متوقف کرده است.

0