چهارشنبه 20 فروردین 1399
  • جامعه
  • شماره خبر: 9608714
  • 26 اسفند 1398
  • 18:48
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
آموزش مجازی به بیش از سه هزار دانش‌آموز با نیازهای ویژه‌ در استان

رییس اداره‌ی آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان:

آموزش مجازی به بیش از سه هزار دانش‌آموز با نیازهای ویژه‌ در استان

رییس اداره‌ی آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان گفت: با توجه به تعطیلی مدارس، بیش از 3240 دانش‌آموز با نیازهای ویژه‌ی استان از طریق فضای مجازی آموزش می‌بینند.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، مهران باهری افزود: به همت معلمان مدارس استثنایی کرمان حدود 1100 دانش‌آموز که به فضای مجازی دسترسی نداشته‌اند نیز از طریق تهیه‌ی درسنامه و تحویل بسته‌های آموزشی به آنها در منزل آموزش می‌بینند.
وی ادامه داد: افزون بر 1700 محتوای آموزشی ویژه‌ی دانش‌آموزان با مشکلات ویژه‌ی یادگیری توسط مراکز مربوطه در استان کرمان تهیه و توزیع شده است.
رییس اداره‌ی آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان بیان کرد: محتوای آموزشی مخصوص دانش‌آموزان با مشکلات ویژه‌ی یادگیری به مدارس عادی دوره‌ی ابتدایی ارسال شده و مورد استقبال والدین نیز قرار گرفته است.
باهری  با اشاره به ایثارگری معلمان مدارس استثنایی استان کرمان در شرایط تعطیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت: معلمان مدارس استثنایی در فضای مجازی با خلاقیت و نوآوری مثال‌زدنی به آموزش دانش‌آموزان می‌پردازند.
وی افزود: معلمان مدارس استثنایی علاوه بر تهیه‌ی محتواهای آموزشی، پرورشی، بهداشتی و توان‌بخشی، با جدیت و حساسیت خاص وضعیت سلامت دانش‌آموزان با نیازهای ویژه را نیز پیگیری می‌کنند و نکات مهم بهداشتی مناسب‌سازی‌شده را در گروه‌های مختلف یا به‌صورت تلفنی به خانواده‌ی این بچه‌ها گوشزد می‌کنند.

 

15.6252