سه شنبه 24 مهر 1397
نسخه آزمایشی
  • جامعه
  • شماره خبر: 9606592
  • 26 اردیبهشت 1397
  • 10:39
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
انجمن‌های گردشگری کرمان تعلیق شد

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان:

انجمن‌های گردشگری کرمان تعلیق شد

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: فعالیت انجمن‌های گردشگری زیر نظارت این اداره کل به حالت تعلیق درآمده است.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان افزود: به زودی تشکل‌های حرفه‌ای گردشگری به منظور ساماندهی تاسیسات گردشگری و حمایت از فعالان این حوزه ایجاد خواهد شد.

محمدحسین تجلی با اشاره به این‌که انجمن‌های هتل‌داران، آژانس‌داران، واحدهای بین راهی و راهنمایان گردشگری در قالب تشکل‌های حرفه‌ای گردشگری در استان کرمان ایجاد خواهد شد، افزود: به زودی تمام تاسیسات گردشگری استان کرمان در قالب تشکل‌های گردشگری و زیر نظر اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ساماندهی و فعالیت خواهد کرد.

وی با بیان این‌که یکی از اهداف مهم ایجاد تشکل‌های گردشگری، حمایت از فعالان حوزه‌ی گردشگری و ارائه‌ی خدمات مطلوب گردشگری به گردشگران است بیان کرد: تشکل‌‌های گردشگری پل ارتباطی قوی میان بخش دولتی و خصوصی است.

تجلی با اشاره به این‌که گردشگری نیازمند تشکلی قوی و حرفه‌ای است تصریح کرد: برای توسعه‌ی گردشگری و پیشبرد فعالیت‌های مختلف گردشگری باید بخش خصوصی و دولتی در کنار یک‌دیگر قرار گیرند.

وی با بیان این‌که تمام تلاش سازمان میراث فرهنگی ایجاد هویت مستقل و قدرتمند برای صنعت گردشگری است، خاطرنشان کرد: بدون شک بخش خصوصی و بخش‌های مختلف گردشگری به عنوان یک خانواده در این مسیر با ما همراه خواهند بود.

0