دوشنبه 21 آبان 1397
نسخه آزمایشی
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9606824
  • 17 تیر 1397
  • 09:20
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
بازگشت سازمان عمران شهرداری به چرخه‌ی تولید

سرپرست سازمان عمران خبر داد:

بازگشت سازمان عمران شهرداری به چرخه‌ی تولید

سرپرست سازمان عمران شهرداری کرمان، از راه‌اندازی مجدد کارخانه‌ی تولید آسفالت و بازگشت به چرخه‌ی تولید خبر داد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، عطاءالله منوچهری گفت: با راه‌اندازی مجدد کارخانه‌ی تولید آسفالت، بلافاصله کار تخلیه‌ی قیر و اجرای پروژه‌های عمرانی و لکه‌گیری معابر در مناطق چهارگانه در ایام منتهی به نوروز انجام شد.

وی ضمن تقدیر از همکاری و پشتیبانی شهردار کرمان و مدیران شهرداری در راه‌اندازی این کارخانه و افزایش تولیدات در شرایط سخت اقتصادی افزود: با وجود کمبود اعتبارات، در سه‌ماهه‌ی اول سال‌جاری 3625 تن آسفالت تولید شد.

منوچهری تولیدات جدید سازمان عمران را دارای کیفیت بالا و نزدیک به استاندارد دانست و بیان کرد: جدول‌های تولیدی با توجه به نوع دستگاه موجود و به‌عمل‌آوری توسط اتاق بخار از کیفیت بالایی برخوردار است.

سرپرست سازمان عمران شهرداری کرمان گفت: تولید بیش از 130هزار قالب جدول در ی اول سال، حاصل تلاش کارکنان و کارشناسان شهرداری در سازمان عمران است.

وی در ادامه، با اشاره به تولید 34 هزار تن مصالح دانه‌بندی‌شده در کارخانه‌ی تولیدات بتنی سازمان عمران شهرداری گفت: هم‌چنین بیش از 24 هزار عدد بلوک سیمانی، 80 هزار عدد آجر بتنی و بیش از چهار هزار عدد دال بتنی مسلح قبر در سه‌ماهه‌ی اخیر تولید شده است.

منوچهری تولید متوسط روزانه 1500 قالب جدول در کارخانه را از دیگر موفقیت‌های اخیر این سازمان بیان و خاطرنشان کرد: کارخانه‌ی تولید جدول و محصولات بتنی می‌تواند علاوه بر نیازهای عمرانی شهرداری کرمان، شهرداری‌های استان را نیز پوشش دهد.

0