سه شنبه 3 مهر 1397
نسخه آزمایشی
  • جامعه
  • شماره خبر: 9606823
  • 16 تیر 1397
  • 11:52
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
برق کرمان جیره‌بندی می‌شود

امروز و فردا؛

برق کرمان جیره‌بندی می‌شود

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان از قطع برق مناطقی از شمال این استان در روزهای شنبه و یکشنبه خبر داد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان گفت: با توجه به کاهش نزولات آسمانی و کاهش تولید برق در سراسر کشور، برای امکان خدمات رسانی، تامین برق و جلوگیری از آسیب به شبکه در تابستان مجبور به اعمال خاموشی‌هایی در برخی نقاط استان هستیم.

امیر جهانشاهی بیان کرد: برای رفاه حال بیش‌تر هموطنان، امکان مدیریت مصرف برق و اطلاع رسانی به همشهریان، برنامه خاموشی ها اعلام می شود.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان فزود: در روزهای شنبه 16 و یکشنبه 17 تیر، برق بخشی از شهرهای کرمان، رفسنجان، انار، زرند، باغین، راور، گلباف، چترود، کشکوییه، شهربابک، راین و شهداد، نوق و ماهان در ساعاتی از روز قطع می شود.

وی ادامه داد: همشهریان برای اطلاع دقیق از برنامه خاموشی‌های احتمالی در روزهای آینده، ضمن توجه به اطلاعیه‌های شرکت توزیع برق شمال استان کرمان از رسانه‌ها می توانند به تارنمای این شرکت به آدرس www.nked.co.ir مراجعه کنند.

جهانشاهی با اشاره به افزایش میزان پیک بار در روزهای جاری تصریح کرد: مشترکان با 10 درصد صرفه‌جویی در مصرف برق به راحتی می‌توانند از مرحله پیک بار کنند.

براساس اطلاعیه اعلام شده روز شنبه در کرمان از ساعت 12 تا 14، برق جاده قدیم زرند و بلدالامین و ابتدای جاده هفت باغ  و از ساعت 16 تا 18 برق  شهرک شهرداری، شهرک هوانیروز، انتهای بلوار هوانیروز، بلوار آزادگان، بلوار شیراز، بلوار جهاد، بلوار نصر، خیابان‌های مالک اشتر، شهید مطهری، آسیاباد شمالی، بلوار امام حسین، گلدشت، 24 آ ذر، قدوسی، قسمتی از خیابان دستغیب و اسدآبادی قطع می‌شود.

15.6261