شنبه 17 خرداد 1399
  • جامعه
  • شماره خبر: 9608760
  • 16 فروردین 1399
  • 16:08
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
تأمین برق بیمارستان‌ها و مراکز درمانی اولویت صنعت برق استان است

مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان کرمان:

تأمین برق بیمارستان‌ها و مراکز درمانی اولویت صنعت برق استان است

مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان کرمان گفت: در حال حاضر تأمین برق و روشنایی بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و ایستگاه‌های پایش سلامت، اولویت صنعت برق کرمان است.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، محمود شهبا افزود: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت مشترکان، سامانه‌ی پاسخ‌گویی فوریت‌های برق به شماره‌ی ۱۲۱ به‌‌صورت شبانه‌روزی آماده‌ی ارائه‌ی خدمت به مشترکان شمال استان کرمان است.
وی ادامه داد: تمام خدمات این شرکت به‌منظور آسایش و آرامش مشترکان به‌صورت غیرحضوری ارائه می‌شود و انتظار همراهی شهروندان با صنعت برق و مراجعه نکردن را در شرایط کنونی داریم.
مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان کرمان خاطرنشان کرد: امکان پرداخت غیرحضوری و الکترونیکی قبوض از سال‌های گذشته در وزارت نیرو و این شرکت طراحی و برنامه‌ریزی شده است.
شهبا بیان کرد: امکان ارائه‌ی کلیه خدمات مرتبط با فعالیت‌های  این شرکت در شهرستان‌ها توسط میز خدمت الکترونیک فراهم شده است و مشترکان گرامی می‌توانند در قالب میز خدمت الکترونیک از طریق وب‌سایت این شرکت به نشانی www.Nked.Co.ir  از این خدمات بهره‌مند شوند.
وی افزود: در تمام ایام نوروز و شرایط حساس فراگیر شدن بیماری کوید 19، اکیپ‌های کشیک در تلاش هستند تا پایداری شبکه‌های توزیع برق سراسر استان را همچون گذشته حفظ کنند.
مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان کرمان به تلاش شبانه‌روزی کارکنان توزیع برق در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: تأمین برق و روشنایی برای ایستگاه پایش سلامت هلال‌احمر در سطح شمال استان از دیگر فعالیت‌های اموراتفاقات برق بوده است.

 

0