سه شنبه 3 مهر 1397
نسخه آزمایشی
  • جامعه
  • شماره خبر: 9605678
  • 22 آبان 1396
  • 10:46
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
تحت هیچ شرایطی مسائل بهداشتی و سلامت مردم را نمی‌توان نادیده گرفت

معاون استاندار کرمان:

تحت هیچ شرایطی مسائل بهداشتی و سلامت مردم را نمی‌توان نادیده گرفت

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با تأکید بر لزوم حمایت از واحدهای تولیدی محصولات غذایی که ارتباط مستقیم با سلامت مردم دارد، گفت: تحت هیچ شرایطی مسائل بهداشتی و سلامت مردم را نمی‌توان نادیده گرفت.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، محمدجواد فدائی ظهر یکشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمان بابیان این مطلب که تحت هیچ شرایطی مسائل بهداشتی و سلامت مردم را نمی‌توان نادیده گرفت، افزود: کارخانه شیر پگاه ظرف 15 روز آینده باید تسهیلات مصوب موردنیاز خود را اخذ کند.
وی بیان کرد: با توجه به این‌که مدیریت سیاسی بخشی از منطقه بهرام گور با استان کرمان است، محیط‌زیست استان کرمان باید درخواست کند که مدیریت زیست‌محیطی آن بخش نیز از استان فارس منتزع و به استان کرمان واگذار شود.
معاون امور اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان نیز در این جلسه بابیان این مطلب که بنگاه‌های تولیدی باید رقابت‌پذیر باشند، گفت: تولیدکنندگان، شیر تولیدی خود را به کارخانه شیر پگاه نمی‌فروشند، لذا باید ارزیابی لازم صورت گیرد تا دلیل این امر مشخص شود.
علی جاویدی ادامه داد: قابل‌توجه است که در بردسیر مازاد مصرف، شیر تولید می‌شود و باید بررسی کرد چرا تولیدکنندگان شیر را به کارخانه شیر پگاه نمی‌فروشند؟ باید از کارخانه شیر پگاه حمایت کنیم و در کنار آن نیز از تولیدکننده حمایت لازم صورت پذیرد.

 

0