دوشنبه 20 مرداد 1399
  • جامعه
  • شماره خبر: 9607341
  • 15 آذر 1397
  • 12:44
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
تیم انیمیشن بسیج رسانه کرمان اول شد

مسئول کانون بسیج رسانه استان کرمان خبر داد:

تیم انیمیشن بسیج رسانه کرمان اول شد

مسئول کانون بسیج رسانه استان کرمان گفت: تیم انیمیشن بسیج رسانه کرمان در جشنواره تولیدات فضای مجازی که اخیرا برگزار شد، رتبه نخست را به دست آورد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان‌آن‌لاین، مسئول کانون بسیج رسانه استان کرمان در نشست نقد و تبادل نظر با رسانه‌های استان کرمان گفت:  تاکنون 118 شهید رسانه و تبلیغات از لشکر 41 ثارالله شناسایی شده‌اند و یادواره شهدای رسانه این استان در بهمن سال جاری برگزار خواهد شد.

مرتضی کارآموزیان افزود: از این تعداد 90 شهید رسانه مربوط به کرمان هستند که اغلب تحصیل کرده و دارای مدارج بالای علمی و معنوی بودند.

وی بیان کرد: همچنین نشست سالانه بسیج رسانه با حضور اساتید مطرح در اواخر آذر برگزار می‌شود که سعی کردیم همراه با آموزش در حوزه رسانه باشد.

مسئول کانون بسیج رسانه استان کرمان گفت: جشنواره رسانه‌های برتر استان کرمان (ابوذر)، پس از طی مراحل فراخوان و ارسال آثار، در حال حاضر در مراحل پایانی داوری است که در نظر داریم اختتامیه آن با یادواره شهدای رسانه استان برگزار شود.

وی با اشاره به برگزاری کنگره 6هزار و 500 شهید استان کرمان در اسفندماه امسال تصریح کرد: برنامه‌هایی شامل بازی رایانه‌ای، طراحی سایت و انیمیشن‌های خاص، در قالب 2 کمیته اطلاع رسانی و فضای مجازی برای این کنگره تدارک دیده شده است.

وی با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی برای اصحاب رسانه افزود: برای بازدید اصحاب رسانه از دستاوردهای اقتصاد مقاومتی استان کرمان اردوهای یک و چند روزه برنامه ریزی شده است.

مسئول کمیته صالحین بسیج رسانه استان کرمان هم در این نشست گفت: اصحاب رسانه نقش موثری در حفظ ارزش‌ها و آثار دارند و امروز رسانه تبدیل به یک قدرت شده است.

حجت الاسلام اصغر عسگری با اشاره به نفوذ رسانه‌های استکباری افزود: این رسانه‌ها سرمایه‌گذاری سنگینی در این حوزه کرده‌اند تا حق را باطل و باطل را حق جلوه دهند.

وی با اشاره به آیات قرآن و روایات معصومین(ع) تصریح کرد: هر خبری را بدون ملاحظه منتشر نکنیم و اخبار باید محکم و صحیح باشد.

مسئول کمیته صالحین بسیج رسانه استان کرمان افزود: یکی از رسالت‌های مهم اصحاب رسانه تمرکز بر فرهنگ سازی است و باید برنامه‌ها به فرهنگ در جامعه تبدیل شود.

وی بیان کرد: باید چالش‌ها در جامعه شناسایی شوند و جایی که برنامه غلطی نهادینه شده است، اصلاح شود.

حجت الاسلام عسگری با بیان اینکه قانون باید به فرهنگ تبدیل شود، تاکید کرد: از کارهای مهم اصحاب رسانه بیان روشنگری برای انجام دادن این امر مهم است.

15.6032