پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9607470
  • 14 دی 1397
  • 14:36
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
جوانان می‌توانند ازطریق فضای مجازی عضو شورای مشورتی شوند

دبیر هیأت مشاوران جوان شورای اسلامی شهر کرمان:

جوانان می‌توانند ازطریق فضای مجازی عضو شورای مشورتی شوند

دبیر هیأت مشاوران جوان شورای اسلامی شهر کرمان گفت: با استفاده از فن‌آوری‌های نوین، سایتی طراحی کردیم که جوانان کرمانی می‌توانند عضو شورای مشورتی هیأت مشاوران جوان شورای اسلامی شهر شوند و در امور مختلف شهر طرح‌ها و راه‌کارهای خود را ارایه دهند.

نوید سیدی در حاشیۀ برگزاری نخستین نمایشگاه فن‌آوری‌های نوین در روابط‌عمومی، در گفت‌وگو با خبرنگار کرمان‌آن‌لاین، با اشاره به این‌که شورای اسلامی شهر یک نهاد مردمی است، افزود: در دورۀ جدید شورای اسلامی شهر کرمان، جوانان رده سنی 18 تا 40 سال می‌توانند عضو هیأت مشاوران جوان شوند.

وی افزود: در سایت مشاوران جوان شورای اسلامی شهر، جوانان می‌توانند طرح‌ها و پیشنهادهایی در زمینه‌های مختلف ازجمله خدمات شهری، بهداشت و سلامت و غیره ارایه و طرح خود را ثبت کنند.

سیدی افزود: طرح‌های ارایه‌شده به‌منظور بررسی به کمیسیون‌های مربوط در شورای اسلامی شهر ارجاع داده شده و از طریق پیامک، در مورد چگونگی مراحل بررسی و دفاع از طرح پژوهشی به فرد اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی در مورد نقش فن‌آوری در عملکرد روابط‌عمومی گفت: از طریق فن‌آوری، حجم زیادی از پیام‌ها انتقال داده می‌شود و مردم در جریان اقدامات و خدمات ارگان‌ها قرار می‌گیرند؛ بنابراین، اگر از در روابط‌عمومی‌ها از فن‌آوری استفاده نمی‌شود، در واقع ضعف روابط‌عمومی‌هاست.

لازم به ذکر است؛ جوانان می‌توانند در صورت تمایل در سایت شورای مشورتی  جوانان، به آدرس www.javananekerman.ir ثبت‌نام و طرح‌های خود را ارایه کنند.

مهدیه جعفری

0