جمعه 22 فروردین 1399
  • جامعه
  • شماره خبر: 9608342
  • 21 دی 1398
  • 15:25
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
حادثۀ روز تشییع شهدا در دست بررسی مراجع کشوری و استانی است

استانداری کرمان اعلام کرد:

حادثۀ روز تشییع شهدا در دست بررسی مراجع کشوری و استانی است

استانداری کرمان در گزارشی که بیست‌ویکم دی‌ماه در پایگاه اطلاع‌رسانی خود منتشر کرد از تشکیل کمیسیون رسیدگی به وضعیت جان‌باختگان و مصدومان مراسم تشییع سرداران شهید در استان خبر داد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، در این گزارش آمده است: با توجه به این‌که ازدحام جمعیت در مراسم تشییع پیکر مطهر سرداران رشید اسلام سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی و سردار شهید پورجعفری در ابتدای خیابان شهید بهشتی منجر به مصدوم و جان باختن تعدادی از هم‌وطنان ارجمند شرکت‌کننده در مراسم شد پس از انجام عملیات امدادی و اعزام مصدومان به مراکز درمانی و در ظهر روز تشییع، کمیسیون رسیدگی به وضعیت جان‌باختگان و مصدومان مراسم تشییع سرداران شهید استان تشکیل شد.
این گزارش ضمن اشاره به عیادت استاندار کرمان در شامگاه سه‌شنبه ۱۷ دی‌ماه در بیمارستان شفا کرمان از مصدومان و مجروحان این حادثه، اضافه کرده است: محمدجواد فدایی در این عیادت، دستورات لازم را برای به‌کارگیری امکانات و تجهیزات در درمان و بهبودی بیماران صادر کرد.
در ادامه آمده است: کمیسیون، رسیدگی به امور مصدومان و خانوادۀ متوفیان را ادامه می‌دهد و حضور در جمع خانوادۀ متوفیان و عیادت از مصدومان ازجمله این برنامه‌هاست که به‌طور منظم در حال انجام است.
در پایان این گزارش آمده است: بررسی ابعاد حادثه و چگونگی وقوع نیز از سوی مراجع کشوری و استانی در حال انجام است و نتایج بررسی‌ها از طریق مراجع ذی‌صلاح مربوطه به اطلاع خواهد رسید.

فهیمه رضاقلی

0