شنبه 27 مرداد 1397
نسخه آزمایشی
  • جامعه
  • شماره خبر: 9606693
  • 17 خرداد 1397
  • 15:29
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر کرمان از چهار راه توحید به سمت مصلای امام علی (ع) برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان:

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر کرمان از چهار راه توحید به سمت مصلای امام علی (ع) برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت:انتقال مردم به محل تجمع و راهپیمایی از طریق خودروهای حمل و نقل عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری کرمان انجام می‌شود.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: مردم ولایت‌مدار کرمان هم‌چون سایر ملت ایران فردا 18 خرداد در بیش از یک‌صد نقطه از سراسر این استان در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت می‌کنند.

مهدی صدفی افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر کرمان نیز قبل از خطبه‌های نماز جمعه از ساعت 10 و 30 دقیقه از چهار راه توحید (ارگ سابق) به سمت مصلای امام علی (ع) برگزار می‌شود.

صدفی تاکید کرد: پس از اتمام راهپیمایی ویژه برنامه‌ی روز جهانی قدس با قرائت قطعنامه و با سخنرانی سردار سرلشکر رحیم صفوی مشاور عالی رهبر معظم انقلاب به اتمام می‌رسد.

وی با اشاره به برنامه‌های جانبی راهپیمایی روز قدس در کرمان گفت: در طول مسیر راهپیمایی برنامه‌های فرهنگی، هنری و نمایشگاهی هم‌چون مسابقات فرهنگی و عکاسی با موبایل برگزار و غرفه‌های کودکان و نوجوانان نیز برپا می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان خاطر نشان کرد: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری راهپیمایی روز قدس اندیشیده شده و انتقال مردم به محل تجمع و راهپیمایی نیز از طریق خودروهای حمل و نقل عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری کرمان انجام می‌شود.

0