جمعه 9 خرداد 1399
  • جامعه
  • شماره خبر: 9608337
  • 19 دی 1398
  • 17:02
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
رسیدگی فوری به امور مصدومان و جان‌باختگان حادثۀ تشییع پیکر شهید سلیمانی

استاندار کرمان تأکید کرد:

رسیدگی فوری به امور مصدومان و جان‌باختگان حادثۀ تشییع پیکر شهید سلیمانی

در پی جان باختن تعدادی از هموطنان در مراسم تشییع پیکر مطهر سردار سپهبد قاسم سلیمانی، استاندار کرمان پیام تسلیتی صادر کرد

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، متن پیام محمدجواد فدایی، استاندار کرمان به این شرح است:

«انا لله و انا الیه راجعون

هفدهم دی‌ماه، دیار کریمان شاهد حضور پرشکوه و وصف‌ناشدنی مردم قدردان و عاشقی بود که از جای‌جای ایران اسلامی در تشییع پیکر پاک سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی حضور یافته و جلوه‌هایی از وحدت، همدلی و عظمت را به نمایش گذاشتند.

این حضور حماسی و پرشور نشان از قدرشناسی و ارادت قلبی مردم به فرمانده بزرگ جبهه‌های نبرد حق علیه باطل در جنگ تحمیلی و نیز نبرد علیه داعشی‌ها و استکبار جنایتکار برای حفظ امنیت ایران اسلامی و دفاع از مظلومان جهان داشت.

با کمال تأسف در مراسم پرشکوه تشییع، به دلیل ازدحام جمعیت در نقطه‌ای از مسیر، شاهد جان باختن و مصدومیت تعدادی از هموطنان گرامی بودیم و این حادثۀ دردناک موجبات تألم و تأسف عمیق قلبی تمامی دوستداران آن شهید والامقام و مردم شریف ایران اسلامی و به‌ویژه دیار کریمان را فراهم آورد. اینجانب ضمن تسلیت به خانواده‌های ارجمند جان‌باختگان این حادثۀ دردناک و آرزوی شفای عاجل برای مصدومان، از تمامی مسئولان و دست‌اندرکاران می‌خواهم هر چه سریعتر نسبت به پیگیری امور جان‌باختگان و مصدومان رسیدگی و اقدام نمایند.

همچنین اعلام می‌دارم کمیسیون پیگیری این حادثۀ دردناک پس از وقوع حادثه در استانداری تشکیل شد و رسیدگی فوری به امور درمان مصدومان و همچنین پیگیری روند دفن جان‌باختگان در دستور کار قرار دارد.

از خداوند متعال برای درگذشتگان حادثه، رحمت واسعۀ الهی و برای خانواده‌های معزز و بازماندگان محترم صبر و اجر الهی مسألت می‌نمایم.»

فهیمه رضاقلی

0