سه شنبه 3 مهر 1397
نسخه آزمایشی
  • جامعه
  • شماره خبر: 9606694
  • 17 خرداد 1397
  • 15:38
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
روز قدس امسال حماسی‌تر از‌ گذشته برگزار می‌شود

مجمع نمایندگان کرمان:

روز قدس امسال حماسی‌تر از‌ گذشته برگزار می‌شود

مجمع نمایندگان کرمان از اقشار مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، مجمع ‌نمایندگان ‌کرمان ‌در پیامی اقشار مختلف مردم استان ‌را به حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت و اعلام کردند که روز قدس امسال حماسی‌تر و باشکوه‌تر از گذشته برگزار می‌شود.

در این پیام آمده است:

 مردم عزیز ایران روز قدس، که نماد آن‌ را امام ‌راحل (ره) احیا نموده را گرامی می‌دارند و این راه یعنی ‌راه امام‌ را در راستای اسلام خواهی خودشان ادامه می‌دهند. با جنایات رژیم صهیونیستی در اشغال سرزمین فلسطین و اقدامات وقیحانه، جنون‌آمیز و خلاف عرف دیپلماتیک رئیس‌ جمهوری تازه به دوران رسیده‌ی آمریکا در انتقال پایتخت ایالات متحده به قدس شریف و خروج‌ از برجام که نقض صریح قوانین بین‌‌المللی است‌ روز قدس امسال حماسی‌تر از‌ گذشته برگزار می‌شود.

 بنا به فرموده‌ی رهبر معظم انقلاب، امسال روز قدس را با شکوه‌تر از هر سال برگزار می‌کنیم و مردم مظلوم فلسطین را که این روزها زیر فشار بیش‌تر رژیم صهیونیستی قرار دارند تنها نخواهیم گذاشت تا نشان دهیم که مردم ایران‌ و اسلام‌ با اتحاد و همدلی کماکان‌ در کنار یکدیگر‌ ایستاده‌اند و زورگویی‌های رژیم غاصب اسرائیل و آمریکا را محکوم‌ می‌کنند.

 مجمع نمایندگان استان کرمان نیز از مردم همیشه در صحنه و ولایت‌مدار، اقشار‌، گروه‌ها و احزاب سیاسی دیار کریمان دعوت می‌کند با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس پاسخی کوبنده به یاوه گویان و اشغالگرایان بدهند و قدسی حماسی‌تر از هر سال به منصه ظهور بگذارند.

0