سه شنبه 22 آبان 1397
نسخه آزمایشی
  • جامعه
  • شماره خبر: 9606590
  • 25 اردیبهشت 1397
  • 11:56
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
سرمایه‌گذار خارجی از ساخت و تجهیز بیمارستان در کرمان استقبال کرد

معاون استاندار کرمان:

سرمایه‌گذار خارجی از ساخت و تجهیز بیمارستان در کرمان استقبال کرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان از استقبال سرمایه‌گذار اتریشی برای ساخت و تجهیز بیمارستان در کرمان خبر داد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان در نشست بررسی همکاری شرکت اتریشی وامد برای احداث مجتمع بیمارستانی جواد الائمه(ع) با اعلام این خبر، افزود: این شرکت اتریشی طی 35 سال گذشته حدود 800 بیمارستان در کشورهای مختلف جهان احداث کرده و در حال حاضر نیز احداث بیمارستان در کشورهایی هم‌چون ابوظبی، چین و عمان در دست اجرا دارد.
محمدجواد فدائی با اشاره به بررسی‌های انجام شده در زمینه‌ی نیاز موسسه‌ی جوادالائمه(ع) به بیمارستان، یادآورشد: اولویت نخست، احداث یک بیمارستان 150 تختخوابی فوق تخصصی کودکان در کرمان است که انتظار می رود پیشنهاد قرارداد اولیه برای احداث این بیمارستان از سوی شرکت سرمایه‌گذار اتریشی ارائه شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با تاکید بر لزوم ارائه‌ی طرح پیشنهادی شرکت سرمایه‌گذار اتریشی برای احداث دو بیمارستان دیگری در کرمان با تشخیص ظرفیت و کاربرد مشخص، تصریح کرد: قرارداد سرمایه گذاری به صورت EPCFمنعقد خواهد شد.
فدائی با تاکید بر این‌که این قرارداد با تایید شرکت سرمایه گذاری اتریشی و با استفاده از مصالح داخلی و بهره گیری از پیمانکاران ایرانی منعقد خواهد شد، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی شرکت سرمایه گذاری اتریشی باید طوری باشد که از زمان عقد قرارداد حداکثر ظرف دو سال بیمارستان 150 تخت‌خوابی فوق تخصصی کودکان در کرمان به بهره‌برداری برسد.

 

15.6259