دوشنبه 16 تیر 1399
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9609095
  • 2 تیر 1399
  • 21:09
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
سرپرست مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرمان معرفی شد

با حکم شهردار کرمان؛

سرپرست مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرمان معرفی شد

طی حکمی ازسوی سیدمهران عالم‌زاده، شهردار کرمان، روح‌الله خواجویی به‌عنوان سرپرست مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرمان معرفی شد.

به گزارش کرمان‌شهر‌آنلاین، شهردار کرمان در جلسۀ معارفه سرپرست جدید مدیریت آرامستان‌های شهرداری با اشاره به اینکه آرامستان، جدید یکی از پروژه‌های بزرگ و مهم شهر کرمان است، گفت: برطرف شدن مشکل معارض آرامستان، از دغدغه‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر بود که به لطف خدا به سرانجام رسید.

عالم‌زاده با اشاره به اینکه موارد فنی، اجرایی، مالکیتی و حقوقی آرامستان در بخش‌های دیگر شهرداری در حال پیگیری است، تأکید کرد: دغدغۀ مدیرعامل جدید آرامستان، باید تکمیل آرامستان جدید باشد.

وی با بیان اینکه غسالخانۀ آرامستان باید تا پایان سال ساخته شود، گفت: در حال حاضر، مقرر شد بخشی از آرامستان به‌صورت امانی و حدود یکششم در قالب کار پیمانی، ساخته و آماده شود.

شهردار کرمان ممیزی آرامستان فعلی را ازجمله اقدامات ضروری دانست و افزود: قرار بود با برگزاری مزایده، اعتبارات آرمستان جدید از محل فروش قبور تأمین شود و حساب متمرکزی به این منظور اختصاص یابد؛ بنابراین، در این زمینه باید پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

وی ضمن تشکر از معاونت خدمات شهری برای انتخاب فرد مناسب جهت مدیریت آرامستان گفت: از مهندس خواجویی که قبل از این در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری فعال بوده، انتظار می‌رود تا نسبت به سیما، منظر و فضای سبز آرامستان حساسیت بیشتری داشته باشد.

ایمان سیفالهی، سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری نیز با اشاره به اهمیت تکمیل پروژۀ آرامستان جدید گفت: به سرانجام رسیدن این پروژه، مستلزم همکاری تمام مجموعه است .

وی ضمن تشکر از مدیران پیشین آرامستان افزود: پروژۀ آرامستان جدید، خدمت بزرگی است که باید با درایت مدیران شهری به سرانجام برسد.

لازم به ذکر است؛ در پایان این جلسه ضمن معارفۀ سرپرست جدید سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرمان، از محمدرضا احمدی، سرپرست پیشین این سازمان قدردانی شد.

15.602