یک شنبه 25 آذر 1397
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9606568
  • 19 اردیبهشت 1397
  • 12:23
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
سیدرضا میرحسینی، «سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری» شد

با حکم شهردار کرمان؛

سیدرضا میرحسینی، «سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری» شد

با حکم شهردار کرمان، سیدرضا میرحسینی، به‌عنوان «سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری» معرفی شد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، در حکم سیدمهران عالم‌زاده، شهردار کرمان آمده است:

«جناب آقای مهندس سیدرضا میرحسینی

با سلام

نظر به تعهد، تجربه، کارایی و شناخت کافی که از جنابعالی دارم و به جهت استفاده از این قابلیت‌ها و توانمندی‌ها به‌موجب این حکم با حفظ پست سازمانی به‌عنوان «سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری» منصوب می‌شوید.

شهرداری یک نهاد اجتماعی و متکی بر شهروندان است و هیچ اتفاق مهم و تأثیرگذاری در شهر رخ نخواهد داد؛ مگر با وفاق و مشارکت واقعی تمام نهادها و اقشار مختلف مردم.

همدلی شهروندان و جلب مشارکت و اعتماد همگانی از طریق عمل صادقانه و شفاف و ارتباط سازنده و مداوم با افکار عمومی، رسانه‌ها و نخبگان و شهروندان دست‌یافتنی خواهد بود؛ انتظار می‌رود با استفاده از تمام ظرفیت‌ها و رجوع مداوم به آرای متخصصان حوزه‌ی متبوع، حداکثر تلاش خود را در افزایش اعتبار شهرداری کرمان نزد افکار عمومی به‌کار گمارید.

افزایش شفافیت سازمانی، افزایش دسترسی متخصصان، رسانه‌ها و شهروندان به اطلاعات، سنجش مداوم افکار عمومی، برقراری کانال‌های سهل جهت استماع و انتقال انتقادات، پیشنهادات و طرح ایده‌ها، برنامه‌ریزی برای تشریح و ارایه‌ی توضیحات کافی در باب تصمیمات شهرداری به شهروندان، افزایش سرمایه‌ی اجتماعی شهرداری کرمان، تقویت پایه‌های ارتباطی شهرداری با هنرمندان، دانشگاهیان، متخصصان و حرفه‌مندان در حوزه‌های مختلف موضوع عملیات شهرداری، تهیه‌ی پیوست‌های رسانه‌ای برای پروژه‌ها و عملیات‌های شهرداری، به‌کارگیری روش‌های علمی و ایده‌های خلاقانه در واحد تحت نظر و تعاملات بین‌المللی خصوصاً خواهرخواندگی شهر کرمان با شهرهای تاریخی جهان، از مهم‌ترین موضوعات مورد توجه در حوزه‌ی روابط‌عمومی خواهد بود.

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره‌گیری از همدلی و همکاری پرسنل در پیشبرد برنامه‌ها و تحقق اهداف یاد شده ضمن رعایت قوانین و مقررات موفق و مؤید باشید.»

سیدمهران عالم‌زاده

شهردار کرمان

0