پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398
  • جامعه
  • شماره خبر: 9607480
  • 16 دی 1397
  • 10:16
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
قاچاقچیان از انتقال وجه در فضای مجازی هم ناامید شدند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان:

قاچاقچیان از انتقال وجه در فضای مجازی هم ناامید شدند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از شناسایی چندین باند بین‌المللی مواد مخدر که از طریق فضای مجازی به نقل و انتقال وجوه حاصل از مواد مخدر اقدام می‌کردند، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان‌آن‌لاین، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: در راستای ضربات موثر به بنیان‌های مالی سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر ماموران اداره کل اطلاعات استان کرمان پس از انجام دادن اقدامات نظارتی و رصد‌های اطلاعاتی دقیق بر روی باند‌های بین المللی مواد مخدر که در خارج از استان و در استان‌های غرب و مرکز کشور فعالیت داشتند؛ موفق به شناسایی چندین باند بین المللی مواد مخدر شدند.

دادخدا سالاری افزود: اعضای این باند‌ها از طریق فضای مجازی  به نقل و انتقال وجوه حاصل از مواد مخدر از غرب و مرکز کشور به شرق و خارج از کشور اقدام می‌کردند.

دادستان کرمان اعلام کرد: با احکام و دستورات قضایی صادره ۳۵ میلیارد ریال وجه نقد درحین انتقال کشف و توقیف شد و قاچاقچیان بین المللی اصلی تحت تعقیب قضائی قرار گرفته‌اند.

سالاری ضمن تشکر از سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان که با اقدامات اطلاعاتی دقیق انهدام باند‌های اصلی مواد مخدر در پی داشته است، گفت: استمرار مبارزه‌ قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر و همچنین ضربات موثر به بنیان‌های مالی و بدنه و ارکان باند‌های اصلی مواد مخدر در دستور کار قرار گرفته است و فضای مجازی نیز برای قاچاقچیان مواد مخدر ناامن خواهد شد.

 

0