یک شنبه 11 خرداد 1399
  • جامعه
  • شماره خبر: 9608330
  • 16 دی 1398
  • 18:29
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
لزوم افزایش نیروهای اورژانس در مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی

در ستاد بحران استان کرمان تأکید شد:

لزوم افزایش نیروهای اورژانس در مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان گفت: با توجه به جمعیت پیش‌بینی شده، به نظر می‌رسد تعداد ۴۵ نیروی اورژانس پیاده که از سوی اورژانس کرمان اعلام شده، کم باشد؛ پیشنهاد می‌کنیم در هر500 یا هزار متر، یک تیم اورژانس پیاده حضور داشته باشد.

به گزارش کرمان‌شهر آن‌لاین، مصطفی آیت‌الهی‌موسوی صبح دوشنبه 16 دی‌ماه در جلسۀ ستاد بحران با موضوع تشییع پیکر مطهر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: در این موقعیت هر کسی و به هر گونه که می‌تواند باید برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم و در شأن این شهیدان بزرگوار در شهر کرمان کمک کند تا مراسم فردا به بهترین نحو و با کمترین مشکل برگزار شود.

وی با تأکید بر لزوم خدمت‌رسانی مطلوب به مردم در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی، افزود: مقرر شده استان‌های معین در صورت نیاز به کمک استان کرمان بیایند و از مسئولان مربوطه انتظار داریم هر چه سریع‌تر این نیاز را به ما اعلام کنند تا مکاتبات لازم صورت گیرد.

مجید سعیدی، مدیرکل مدیریت بحران و حوادث غیرمترقبۀ استانداری کرمان نیز در این جلسه خطاب به دستگاه‌های اجرایی استان گفت: با توجه به اینکه استان کرمان یک استان حادثه‌خیز است، دستگاه‌های اجرایی ذیربط همۀ تمرکز خود را فقط روی مراسم نگذارند تا اگر بحرانی رخ داد با مشکل مواجه نشویم.

اسدی، معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات استان کرمان نیز در این جلسه گفت: افزایش ظرفیت اینترنت همراه اول و ایرانسل در مراسم روز تشییع در شهر کرمان در نظر گرفته شده است.

0