پنج شنبه 11 خرداد 1402
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9610458
  • 23 اردیبهشت 1402
  • 16:47
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
لزوم توزیع عادلانه خدمات اجتماعی به شهروندان

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان تأکید کرد:

لزوم توزیع عادلانه خدمات اجتماعی به شهروندان

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان گفت: پروژه‌های جدید در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان، با پیوست توزیع عادلانه خدمات اجتماعی به شهروندان تعریف خواهد شد.

به‌ گزارش کرنا، محمود ایرانمنش، در حاشیه بازدید از مرمت و بازسازی ساختمان اداری سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان، افزود: توسعه و بهبود فضای اداری این سازمان در راستای رعایت استانداردهای فضای کاری کارکنان و تإمین رفاه حال مراجعان با هدف خدمت‌رسانی بهتر، ضروری بود.

وی خاطرنشان کرد: عزم جدی شهرداری در تسریع روند ساماندهی صنوف آلاینده و مشاغل مزاحم، احداث بازارچه‌های محله‌ای، برنامه‌ریزی درخصوص کمیسیون بند ۲۰، برنامه‌ریزی و ساماندهی واحد پیشگیری و برنامه‌ریزی درخصوص میادین میوه و تره‌بار با تکیه بر اصل تعامل همه‌جانبه و تقویت همکاری بین‌بخشی قرار دارد.

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان بیان کرد: پروژه‌های جدید در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان، با پیوست توزیع عادلانه خدمات اجتماعی به شهروندان تعریف خواهد شد و سعی خواهیم کرد با بهره‌مندی از روش‌ها و دانش نوین علمی، ارزیابی، امکان‌سنجی‌ها و مکان‌یابی پروژه‌ها را انجام بدهیم تا به اهداف خود برای توزیع عادلانه و دسترسی آسان شهروندان دست یابیم.

ایرانمنش یادآور شد: بهسازی و سازماندهی فضای کاری، به‌عنوان عاملی تأثیرگذار بر رضایت عمومی کارکنان و ایجاد انگیزه و آرامش در آنها، در خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان مؤثر است.

وی افزود: به‌همین منظور از ابتدای امسال، ضمن بهسازی فضاهای قدیمی، با انجام تغییرات، فضاهای جدید نیز ایجاد شده است.

0