پنج شنبه 14 مهر 1401
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9609827
  • 24 شهریور 1401
  • 20:13
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
مجموعۀ معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان در آماده‌باش کامل است

برای برگزاری شکوهمند پیاده‌روی «حرم تا حرم»؛

مجموعۀ معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان در آماده‌باش کامل است

جانشین معاونت خدمات شهری شهرداری کرمان گفت: به‌مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی، تمام واحدهای خدمات‌شهری شهرداری کرمان برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر پیاده‎روی اربعین با عنوان «حرم تا حرم»، در آماده‌باش کامل هستند.

به گزارش کِرنا، امیر هاشمی، در حاشیۀ نشست با مدیران سازمان‌های زیرمجموعۀ معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان، مسیر پیاده‌روی «حرم تا حرم» را از مرقد مطهر «امامزاده محمد» تا گلزار شهدا اعلام کرد.

وی، با اشاره به حضور شهروندان از نقاط مختلف کشور و استان به مناسبت پیاده‌روی اربعین حسینی در قالب پیاده‌روی «حرم تا حرم»، گفت: شهرداری کرمان اقدامات متعددی را در مناطق پنج‌گانه شهری و مسیرهای درنظرگرفته‌شده به‌منظور خدمت‌رسانی به شهروندان و رفاه بیشتر ایشان، انجام می‌دهد.

هاشمی با تأکید بر همکاری معاونت‌های خدمات شهری مناطق پنج‌گانه شهر کرمان، بیان کرد: در راستای بهره‌مندی از فضای معنوی و خدمت‌دهی بهتر به عزاداران حسینی و زائران مزار سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی، شهرداری کرمان اقدامات ویژه‌ای را برای رفاه مردم در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: بررسی موارد ایمنی مسیر، آماده‌سازی و تجهیز مسیرهای منتهی به مقصد زائران، رفع موارد سدمعبر، جمع‌آوری پسماند، آماده‌سازی سرویس‌های بهداشتی، نظافت و پاک‌سازی مسیرها و شست‌وشوی جدول‌ها، هم‌اکنون در حال انجام است و تا زمان پیاده‌روی اربعین نیز، همچنان ارائه خواهد شد.

15.6074