یک شنبه 11 خرداد 1399
  • جامعه
  • شماره خبر: 9608329
  • 16 دی 1398
  • 18:14
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
مراسم ترحیم سردار سلیمانی 18 دی‌ماه برگزار می‌شود

در جلسۀ کمیتۀ اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد بزرگداشت سردار شهید قاسم سلیمانی مطرح شد:

مراسم ترحیم سردار سلیمانی 18 دی‌ماه برگزار می‌شود

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: روز چهارشنبه 18 دی‌ماه مراسم ترحیم سردار شهید قاسم سلیمانی از ساعت هشت تا 11 صبح در مصلی امام علی (ع) کرمان برگزار می‌شود.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، عباس تقی‌زاده در جلسۀ کمیتۀ اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی بیان کرد: در مراسم تشییع سردار قاسم سلیمانی، معاون اول رییس‌جمهور، وزرای بهداشت و نفت، استانداران خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، یزد، خراسان شمالی و فرماندهان نظامی و انتظامی حضور خواهند داشت.

وی افزود: مشارکت مردم بی‌نظیر بوده است و باید در سطح کشور و دنیا تصویر بسیار خوبی از مراسم تشییع و تدفین سپهبد سلیمانی منعکس شود.
مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی خاطرنشان کرد: آمار خبرنگارانی که برای پوشش خبری مراسم سردار ثبت‌نام کرده‌اند بسیار زیاد است و ساماندهی آنها کار دشواری است؛ لذا برای پوشش مراسم میدان آزادی، فرودگاه و گلزار شهدا کارت‌های ویژه را در اختیار خبرنگاران قرار می‌دهیم.

مستندسازان ایرانی و خارجی، مراسم تشییع سردار سلیمانی را ثبت می‌کنند
رییس سازمان بسیج رسانه استان کرمان نیز در این جلسه گفت: تاکنون ۲۰ هزار نفر از مردم کرمان به پویش «کرمان میزبان میهمانان حاج‌قاسم» پیوسته‌اند و درخواست داریم مردم برای برگزاری هرچه بهتر مراسم و پذیرایی از میهمانان این شهید بزرگوار همکاری کنند.
مرتضی کارآموزیان افزود: از مردم درخواست داریم خودروهای خود را بیرون نیاورند تا جای پارک برای خودروی میهمانان باشد و درب خانه‌های خود را برای پذیرایی از میهمانان سردار باز بگذارند.
وی یادآور شد: شهادت سپهبد سلیمانی و ابومهدی المهندس اتفاق بزرگی بود که توانست همۀ مردم و جبهه مقاومت را متحد کند.
رییس سازمان بسیج رسانه استان کرمان بیان کرد: بنا به درخواست رسانه‌ها برای پوشش مراسم کرمان و همچنین مستندسازان و فعالان فضای مجازی، محلی برای اسکان آن‌ها در نظر گرفته شده و تاکنون از سراسر کشور ۱۲۰ نفر و همچنین تعدادی از مستندسازان خارجی ثبت‌نام کرده‌اند.
کارآموزیان  خاطرنشان کرد: شهید پورجعفری ۴۰ سال همراه حاج قاسم سلیمانی بوده که این روزها مظلوم واقع شده و باید به این شهید نیز توجه بشود.
وی با اشاره به مسائلی دربارۀ عدم هماهنگی‌ها گفت: اکنون زمان گله‌گذاری نیست و این مراسم آبروی کرمان است و باید به نحو احسن برگزار شود.

0