شنبه 3 اسفند 1398
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9608051
  • 16 شهریور 1398
  • 10:54
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
مسابقه عکاسی «قاب سبز» ویژه ایام محرم

معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان برگزار می‌کند؛

مسابقه عکاسی «قاب سبز» ویژه ایام محرم

معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان در جهت ترویج و پاسداشت فرهنگ حسینی، مسابقه عکاسی برگزار کرده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان، فراخوان این مسابقه به شرح زیر است:

 

✅ فراخوان مسابقه عکاسی «قاب سبز»

 

◼ویژه ایام محرم و عاشورای حسینی

 

معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان در نظر دارد در جهت ترویج و پاسداشت فرهنگ حسینی، مسابقه عکاسی «قاب سبز» ویژه ماه محرم را برگزار کند.

 

◼هم‌شهریان عزیز جهت شرکت در مسابقه عکاسی «قاب سبز» ویژه ماه محرم و عاشورای حسینی، می‌توانند عکس‌های خود را از تکایا، مراسم عزاداری کمتر دیده‌شده، مراسم تعزیه‌خوانی، و سیاه‌پوش شدن شهر برای محرم، با ذکر مشخصات خود، تا پایان دهه دوم محرم (جمعه مورخ 29 شهریورماه، به آدرس ایمیل khabarnegar52@gmail.com ، واتساپ به شماره‌تلفن 09909658935 یا تلگرام به شماره‌تلفن 09035807909  ارسال کنند.

 

◼معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان، پس از بررسی عکس‌ها، نتایج را روز چهارشنبه مورخ 10 مهرماه در صفحه اینستاگرام @kermooneman اعلام خواهد کرد.

 

✅ شرایط شرکت در مسابقه:

 

1- شرکت عموم در این مسابقه آزاد است.

 

2- عکس‌های ارسالی باید مربوط به استان کرمان باشد.

 

3- کیفیت عکس‌های ارسالی به صورتی انتخاب شود که حجم هر عکس بین دو تا سه مگابایت و ترجیحاً افقی باشد تا امکان انتشار آن‌ها در صفحه اینستاگرام @kermooneman وجود داشته باشد؛ ضمناً تا زمان اعلام نتایج، فایل اصلی عکس با کیفیت مطلوب برای چاپ را در اختیار داشته باشید.

 

4- هرگونه دست‌کاری در عکس‌ها که منجر به گرافیکی شدن یا دخالت در واقعیت (عکس‌سازی، مونتاژ، کولاژ، جابه‌جایی عناصر عکس و حذف عناصر تصویر) از داوری حذف خواهد شد.

 

5- عکس‌های ارسالی نباید دارای امضا، قاب، تاریخ، لوگو یا هرگونه نشانه‌های تصویری باشد.

 

6- عکس باید توسط خود شرکت‌کننده گرفته شده باشد و اصل عکس تا روز اهدای جوایز نگهداری شود تا در صورت برگزیده‌شدن، ارائه شود.

 

7- عکس‌ها باید مطابق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد و حریم حقوقی و مالکیت معنوی آثار دیگران رعایت شود. برگزارکننده هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تخلفات احتمالی شرکت‌کنندگان نخواهد داشت و مسئولیت عکس بر عهده ارسال‌کننده خواهد بود.

 

8- برگزارکننده مجاز به استفاده از تمام یا بخشی از عکس‌های پذیرفته شده برای انتشار در صفحه اینستاگرام @kermooneman ، امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی، با رعایت حقوق معنوی صاحب اثر است.

9- با توجه به انتشار عکس‌های برگزیده و هم‌چنین عکس‌های واجد شرایط در صفحه اینستاگرام @kermooneman؛ لازم است شرکت‌کنندگان این صفحه را دنبال کنند.

 

✅ هدایای مسابقه:

به پنج نفر برگزیده، هر یک مبلغ 500 هزار تومان اهدا می‌شود.

 

ضمناً ارسال عکس‌های موبایلی نیز برای شرکت در مسابقه امکان‌پذیر است.

 

معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان