یک شنبه 19 آذر 1402
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9609819
  • 22 شهریور 1401
  • 20:58
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
معابر منتهی به مراکز آموزشی آماده‌سازی می‌شود

شهردار منطقه چهار شهر کرمان:

معابر منتهی به مراکز آموزشی آماده‌سازی می‌شود

شهردار منطقه چهار شهر کرمان، از آماده‌سازی معابر منتهی به مدارس و دانشگاه‌ها در آستانه شروع سال تحصیلی خبر داد.

به‌ گزارش کِرنا، محمدعلی بهرامی، از لکه‌گیری و ترمیم آسفالت معابر منتهی به مراکز آموزشی، به‌عنوان اقداماتی برای آماده‌سازی معابر اشاره کرد و افزود: معابر دو محله «سراسیاب» و «میلاد» در حال بهسازی است.

وی با اشاره به چند مرکز آموزشی مهم واقع در منطقه چهار شهر کرمان، ادامه داد: معابر محدوده دانشگاه‌های «پیام نور»، «شهید باهنر» و علمی‌کاربردی «جهاد دانشگاهی»، نیز لکه‌گیری آسفالت شده است.

شهردار منطقه چهار همچنین به رنگ‌آمیزی جدول‌های معابری چون بلوار «شهیدان اعتباری»، خیابان «ادیب»، بلوار «ساوه» و خیابان «شهید اسدآبادی» اشاره کرد و شست‌وشوی جداره‌ها، مبلمان شهری، تنظیف معابر و پاک‌سازی زمین‌های خالی محدوده مدارس را ازجمله دیگر اقدامات دانست.

وی در ادامه، از اجرای یک طرح ترافیکی برای نظم‌بخشیدن به عبور و مرور در جلوی دانشگاه «شهید باهنر» خبر داد و گفت: این اقدام با همکاری سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان انجام شده است.

بهرامی، به اعلام آمادگی شهرداری منطقه چهار برای بهسازی سایر معابر منتهی به مراکز آموزشی خبر داد و گفت: در صورتی که مدارس و مراکز فرهنگی به‌منظور ترمیم معابر منتهی و محدوده خود، درخواستی داشته باشند، می‌توانند از طریق سامانه 137 و یا روابط‌عمومی شهرداری منطقه چهار، تقاضای خود را مطرح کنند.

15.6125