پنج شنبه 28 تیر 1397
نسخه آزمایشی
  • جامعه
  • شماره خبر: 9605455
  • 20 مهر 1396
  • 13:32
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
مقر یک گروهک شرارت در کرمان کشف شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان:

مقر یک گروهک شرارت در کرمان کشف شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از یک عملیات مقتدرانه از سوی  اداره کل اطلاعات استان کرمان درعمق کویر علیه گروهک‌ها و باندهای  شرارت خبر داد و افزود: در این رابطه  تعداد زیادی سلاح پیشرفته  و مهمات نیمه سنگین کشف شده است.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از یک عملیات مقتدرانه از سوی  اداره کل اطلاعات استان کرمان درعمق کویر علیه گروهک‌ها و باندهای  شرارت خبر داد و افزود: در این رابطه  تعداد زیادی سلاح پیشرفته  و مهمات نیمه سنگین کشف شده است.

دادخدا سالاری در تشریح جزئیات این خبر گفت: پس از انجام عملیات و رصد اطلاعاتی و زیرنظر گرفتن تحرک گروهک‌های مخل امنیت توسط سربازان گمنام امام زمان در اداره کل اطلاعات استان و در راستای  پاکسازی عمق کویر از وجود اشرار و با اجرای عملیات پی در پی، مقر و محل نگه‌داری سلاح‌های غیر مجاز مخلین به امنیت جامعه  شناسایی و طی عملیات ضربتی و متهورانه زاغه مهمات آنان پاک‌سازی شد.

 وی ادامه داد: در نتیجه‌ی این عملیات‌ها انواع سلاح‌ها شامل سلاح پیشرفته دوکاره منحنی زن و شلیک مستقیم مجهز به دوربین و مهمات مربوطه،آرپی جی هفت، کلاشینکف،گلوله‌های دوشیکا، نارنجک انداز،انواع نارنجک  و گلوله  توپ106 میلی متری، سلاح کمری و انواع مهمات جنگی دیگر از باند سازمان یافته کشف و توقیف شد.

این مقام قضائی در پایان افزود: مجموعه عوامل قضائی، امنیتی، انتظامی، اجرایی و نظامی این اطمینان خاطر را به مردم شریف و نجیب استان کرمان خواهند داد که با اقتدار اجازه‌ی ایجاد کوچک‌ترین ناامنی سازمان یافته را به مخلان نظم و امنیت نداده و چون گذشته شاهد امنیت  پایدار و مطلوب در استان کرمان خواهیم بود.

0