چهارشنبه 20 فروردین 1399
  • اقتصاد
  • شماره خبر: 9608716
  • 26 اسفند 1398
  • 18:55
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
میوه‌ی شب عید در کرمان به‌صورت اینترنتی عرضه‌ می‌شود

در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا؛

میوه‌ی شب عید در کرمان به‌صورت اینترنتی عرضه‌ می‌شود

مسئول روابط عمومی اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا عرضه‌ی میوه‌ی شب عید در کرمان به‌صورت اینترنتی (خرید غیرحضوری) انجام می‌شود.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، علیرضا ابوالحسنی افزود: به‌منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از ترددهای غیرضروری مردم در سطح شهر، فروشگاه‌های اینترنتی اعلام آمادگی کردند.
وی ادامه داد: قیمت هر کیلو سیب به‌صورت سبدی شش هزار تومان و به‌صورت خرده‌فروشی هر کیلو 6300 تومان تعیین شده است.
مسئول روابط عمومی اداره‌کل صنعت و معدن استان کرمان ادامه داد: قیمت هر کیلو پرتقال به‌صورت سبدی 6500 تومان و به‌صورت خرده‌فروشی 6800 تومان تعیین شده است.
ابوالحسنی با اشاره به راه‌اندازی فروشگاه‌های اینترنتی در کرمان گفت: شهروندان در این شرایط که باید در خانه بمانند، می‌توانند خریدهای خود را از فروشگاه‌های اینترنتی انجام دهند.
وی یادآور شد: میوه‌های شب عید در فروشگاه‌های اینترنتی با قیمت مصوب عرضه می‌شود.
مسئول روابط عمومی اداره‌کل صنعت و معدن استان کرمان افزود: شهروندان همچنین می‌توانند با شماره‌گیری #۵۰۶۰۷۰۸۰*۱*۶۶۵۵* یا  با وارد شدن به سایت میوه‌باران از فروشگاه اینترنتی خرید کنند.
ابوالحسنی ادامه داد: از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده‌ی هرگونه تخلف اعم از گران‌فروشی، کم‌فروشی، احتکار، عرضه‌ی خارج از شبکه و عدم صدور فاکتور، مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت در مرکز استان کرمان و شهرستان‌ها اطلاع دهند.

 

15.6249