شنبه 27 مرداد 1397
نسخه آزمایشی
  • جامعه
  • شماره خبر: 9605424
  • 15 مهر 1396
  • 12:58
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از امنیتی پایدار برخوردار است

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کرمان به مناسبت هفته‌ی‌ نیروی انتظامی

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از امنیتی پایدار برخوردار است

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت ولایت‌مداری و ایثارگری فرزندان غیور خوداز امنیتی پایدار برخوردار است.

به گزارش کرمانشهرآن‌لاین، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه و استاندار کرمان طی پیامی مشترک به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی ‌انتظامی، ضمن تقدیر از رشادت‌ های تلاش‌گران امنیتی، انتظامی و نظامی، امنیت کشور و استان کرمان را مطلوب دانستند.

متن این پیام به این شرح است:

امنیت به عنوان زیربنای اصلی توسعه‌ی همه جانبه‌ی هر کشور، برگ برنده‌ی نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه‌ی پرآشوب و در برابر دشمنان تا بن دندان مسلح است که به همت همه‌ی تلاشگران امنیتی، انتظامی و نظامی حاصل شده و امروز این نظام الهی در پرتو امنیت موجود خود، برای سایر کشورها الگو بوده و نیز می‌تواند هدایت‌گر سایر کشورها باشد.

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت ولایت‌مداری و ایثارگری فرزندان غیور خود علاوه بر امنیت خارجی و بین المللی، در حوزه‌ی امنیت داخلی و اجتماعی نیز به وسعت تلاش‌های مجدانه‌ی سبز پوشان نیروی انتظامی از امنیتی پایدار برخوردار است که در پرتو همراهی و همکاری مردم روز به روز ارتقا می‌یابد.

استان کرمان نیز مانند سایر نقاط کشور امنیتی مطلوب را تجربه می‌کند که بر مبنای همدلی و تعامل مجموعه‌های دست اندرکار حاصل شده و روز به روز با آمادگی نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی و همراهی دستگاه قضایی ارتقا می‌یابد.

کسب رتبه‌ی برتر کشور در حوزه‌ی امنیتی توسط استان کرمان، نشان می‌دهد که وحدت رویه و فرماندهی صحیح در کنار توانمندی نیروهای انتظامی و تعامل با سایر نهادهای امنیتی و نظامی، می‌تواند تحولی بزرگ را رقم زده و از این رهگذر زمینه‌ی توسعه ی اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی را محقق سازد.

اینجانبان آغاز هفته‌ی ناجا در مهر ماه سال 1396 را خدمت سردار «رضا بنی اسدی فر» و عموم پرسنل سخت کوش و متعهد پلیس در استان کرمان تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه حضرت احدیت  برای فرماندهی، معاونین، رؤسای پلیس‌های تخصصی و تمامی کارکنان مؤمن ناجا که به دریافت مدال پر افتخار مجاهدان فی سبیل الله از سوی فرماندهی معظم کل قوا نائل گردیده اند، دوام توفیق برای خدمت به مردم و نظام اسلامی را مسئلت می‌نماییم.

  سید یحیی جعفری                                                                      علیرضا رزم حسینی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان                                   استاندار و رئیس شورای تامین استان

 

0