سه شنبه 29 خرداد 1397
نسخه آزمایشی
  • فرهنگ و هنر
  • شماره خبر: 9606698
  • 19 خرداد 1397
  • 12:26
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
نمایشگاه کاریکاتور «پایان یک داعش» در کرمان برگزار شد

به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان کرمان؛

نمایشگاه کاریکاتور «پایان یک داعش» در کرمان برگزار شد

آثار برتر نمایشگاه مسابقه‌ی بین‌المللی کارتون، کاریکاتور و پوستر «پایان یک داعش» هم‌زمان با روز قدس در کرمان به معرض نمایش درآمد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، آثار برتر نمایشگاه مسابقه‌ی بین‌المللی کارتون، کاریکاتور و پوستر «پایان یک داعش»  هم‌زمان با روز قدس در مصلای امام علی(ع) کرمان در معرض دید علاقه‌مندان قرارگرفت.

 این آثار شامل60 اثر منتخب مسابقه‌ی بین‌المللی «پایان یک داعش» در سه بخش پوستر، کارتون و کاریکاتور است که خردادماه سال جاری به همت حوزه هنری کشور و گروه تجسمی روایت فتح با حضور کاریکاتوریستهای 64 کشور دنیا برگزار شد.

همچنین نمایشگاهی از این آثار در نگارخانه‌ی مجازیِ حوزه هنری استان واقع در «پایگاه اطلاع رسانی این حوزه» نیز به نمایش در خواهد آمد.

در این نمایشگاه آثاری از عبدالحسین صدیقی، سعید شمس، احمد وجدان نژاد، علی باقری، علی جزینی، علی مصطفوی، محمود نظری، امیرمهدی هانی انصاری، پژمان علیپور، آرمان خلعتبری، الهام خدابنده، عرفان غلامی، محمد اکبری، فرزاد سعیدی، حمید نصر، حسین اسفندانی، مهرداد موسوی از ایران و همچنین هابیل لکس دروینسکی  از لهستان، چایکا ولادیمیر از روسیه، لی شی  از چین، لوک دسچیمائکر  از بلژیک، آنتونیو مانوئل فریدا دوس سانتوس  از پرتغال، یواخین آلگوئر لوپز  از اسپانیا، شانکار پامارثی از هند، جیتت کوستانا از اندونزی، آنجل بولیگان از مکزیک و جمع دیگری از هنرمندان جهان دیده می‌شود.

0