جمعه 3 فروردین 1397
نسخه آزمایشی
  • پلیس
  • شماره خبر: 9605420
  • 15 مهر 1396
  • 10:12
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
60تن مواد مخدر در استان کرمان کشف شده است

فرمانده انتظامی استان کرمان:

60تن مواد مخدر در استان کرمان کشف شده است

سردار بنی‌اسدی‌فر با اشاره به معضل مواد مخدر گفت: در سال جاری تاکنون بیش از 60 تن انواع مواد مخدر در استان کرمان کشف شده است.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، آئین صبحگاه مشترک یگان‌های نمونه‌ی پلیس استان کرمان به مناسبت هفته‌ی ناجا با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، فرمانده سپاه ثارالله استان، رئیس کل داگستری استان و جمعی از مسئولان نظامی و انتظامی برگزار شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان در این مراسم گفت: ماموران انتظامی استان کرمان با تلاش بی‌وفقه و شبانه روزی خود ضمن صیانت از امنیت پایدار، 50هزار اتباع خارجی غیر مجاز راشناسایی و 60تن انواع مواد مخدر را کشف کردند.

سردار بنی‌اسدی‌فر افزود: کسب رتبه‌ی برتر توسط استان کرمان در حوزه‌ی امنیتی و انتظامی، نشانه‌ی امنیت مطلوب در این استان و فعال بودن یگان‌های مختلف نیروی انتظامی در ماموریت‌های مختلف بوده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: این استان با وجود قرار گرفتن در جغرافیای شرق کشور و هم‌جواری با استان‌های هم مرز با کشورهای افغانستان و پاکستان، از امنیت مطلوبی برخوردار است که این امر به همت تمامی نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی حاصل شده است.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر این‌که ' نیروی انتظامی با تامین امنیت مردم، آبروی نظام جمهوری اسلامی است'، گفت: خدا را شاکریم که اقدامات نیروهای مسلح کشور از جمله نیروی انتظامی، موجب رضایت رهبر معظم انقلاب اسلامی را فراهم کرده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان تاکید کرد: نمایندگان مجلس در راستای تقویت لجستیک مجموعه انتظامی سراسر کشور همت کرده‌اند و مجمع نمایندگان استان کرمان به واسطه‌ی درک شرایط امنیتی از این طرح حمایت جدی داشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی ماموریت‌های متعددی را از مرزبانی تا رصد فضای مجازی بر عهده دارد و در این راه با استفاده از جوانان ایثارگر و نخبه، تلاش می‌کند.

سردار بنی اسدی‌فر به افزایش تحرکات عملیاتی نیروی انتظامی در سال جاری نیز اشاره کرد و افزود: در سال جاری شاهد افزایش تلاش‌های نیروهای انتظامی بوده‌ایم که منجر به کاهش جرایم به ویژه جرایم خشن از جمله سرقت‌های مسلحانه و قتل شده است.

وی به افزایش برخورد با معضل مواد مخدر نیز اشاره و بیان کرد: در سال جاری تاکنون بیش از 60 تن انواع مواد مخدر در استان کرمان کشف شده است.

وی تصریح کرد: در 6 ماه ابتدای سال جاری بیش از 50 هزار نفر از اتباع غیرمجاز بیگانه در استان کرمان دستگیر و از کشور طرد شده اند.

فرمانده انتظامی استان کرمان بر تقویت بیش‌تر نیروی انتظامی با همت نمایندگان مجلس و سایر مسئولان دست اندرکار نیز تاکید کرد و ادامه داد: این امر موجب اجرای بهتر و اثرگذاری بیش‌تر ماموریت های نیروی انتظامی خواهد شد.

وی تاکید کرد: هماهنگی و تعامل موجود در شورای تامین استان موجب شده که نسبت به سال‌های گذشته شاهد افزایش کیفیت خدمات انتظامی در جامعه هستیم.

15.6005